Переключиться на мобильную версию

Туреччині пообіцяли низку поступок в обмін на підтримку кандидатури Расмуссена

Датський прем'єр Андерс Фог Расмуссен пообіцяв Туреччині низку поступок в обмін на підтримку його кандидатури на посаду нового генерального секретаря НАТО, повідомляють німецькі канали новин з посиланням на дипломатичні джерела.
Датський  прем'єр Андерс Фог Расмуссен
Датський прем'єр Андерс Фог Расмуссен
pictures.reuters.com

Згоду Туреччини підтримати кандидатуру Расмуссена було досягнуто не в останню чергу за посередництва італійського прем'єра Сільвіо Берлусконі.  

За їх даними, Берлусконі поговорив по телефону зі своїм турецьким колегою Реджепом Ердоганом і погодив з ним умови, на яких Туреччина все-таки підтримає кандидатуру Расмуссена.  

Датський прем'єр пообіцяв посприяти закриттю курдської радіостанції, яка веде свої трансляції з території Данії, а також обговорити можливості "моральної компенсації" історії з карикатурами на пророка Мухаммеда.  

Згоду Туреччини на кандидатуру Расмуссена було отримано буквально в останній момент ювілейної сесії НАТО в Страсбурзі, повідомляють німецькі телеканали.

До цього, за їхніми даними, навіть після півгодинної особистої бесіди з президентом США Бараком Обамою президент Туреччини Абдуллах Гюль відмовився підтримати  кандидатуру датського прем'єра.

Термін повноважень нинішнього генсека, голландця Яапа де Хооп Схеффера закінчується 31 липня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь