Переключиться на мобильную версию

Кадиров запропонував ввести в Чечні багатоженство

Президент Чечні Рамзан Кадиров запропонував ввести в республіці Інститут багатоженства.
Рамзан Кадиров
Рамзан Кадиров
img.gazeta.ru

Таку пропозицію він аргументував турботою про жінок. "Релігія та звичаї Республіки багатоженство дозволяють. Якщо молода дівчина або розведена жінка "гуляє", то її брат вбиває - і її, і того чоловіка. Так що, краще жінці бути другою чи третьою дружиною, аніж бути вбитою", - сказав глава Чеченської республіки в інтерв'ю Російській газеті.

При цьому Кадиров підкреслив, що, поки що немає закону про багатоженство, він просто пропонує людям так чинити - "якщо є бажання і можливість".

Голова комітету Держдуми із законодавства Павло Крашенінніков вже заявив, що пропозиція Кадирова про введення в Чечні багатоженства суперечить законодавству і порушує Конституцію. Він нагадав, що в 98-му році з аналогічною пропозицією виходив на той момент президент Інгушетії Руслан Аушев, однак потім ця республіка відкликала свою пропозицію.

У свою чергу, член комітету Держдуми з опитувань сім'ї, жінок і дітей Ніна Останіна висловила думку, що введення багатоженства негативно позначиться на моральноту стані суспільства.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь