Переключиться на мобильную версию

Лукашенко заборонив своїм міністрам повзати на колінах перед російськими чиновниками

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, звинувативши владу Росії у непорядності, заборонив відтепер членам свого уряду "повзати на колінах" по кабінетах російських чиновників.
Лукашенко: Життя змушує нас лізти на інші ринки
Лукашенко: Життя змушує нас лізти на інші ринки
АР

Таким чином Лукашенко висловив невдоволення тим, як Москва виконує рішення, які прийнято в лютому держрадою Союзної держави Росії і Білорусі згідно із підписаним антикризовим планом спільних дій урядів. Зокрема, Лукашенко вважає, що Кремль зволікає з обіцяним скасуванням обмежень у взаємній торгівлі.

"Треба припинити" повзати на колінах "по їх кабінетах. Не хочуть пускати нас на свої ринки - нам треба шукати інші вектори експорту. Життя змушує нас лізти на інші ринки", - заявив Лукашенко, звертаючись до членів білоруського уряду.

Лукашенко також висловив невдоволення тим, що немає визначеності щодо ціни на газ і що в обмін на зняття шлагбаумів на шляху білоруських виробників до російських ринків від Мінська нібито вимагають поділитися власністю. "Ніхто в нинішніх умовах нічого продавати не буде", - відрізав глава Білорусі.

Крім того, в Мінську натякнули на можливе скасування чинного режиму прозорого кордону. "Якщо на зовнішньому кордоні Союзної держави пункти пропуску відповідають міжнародним стандартам, то на кордоні з Росією ситуація вимагає прийняття негайних заходів. Раді міністрів доручено розробити типові проекти обладнання пунктів пропуску на білорусько-російському кордоні", - повідомила прес-служба Лукашенка.

Нагадаємо, 1 квітня в Білорусі було знято з мовлення кілька російських телеканалів. А 31 березня Росія відмовила Білорусі в наданні кредиту на 100 млрд рублів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь