Переключиться на мобильную версию

Молдовська поліція затримала 193 учасників масових заворушень у Кишиневі

Правоохоронні органи Молдови затримали 193 учасників масових заворушень в Кишиневі, включаючи вісьмох неповнолітніх.

Як повідомляє МВС Молдови, їм пред'явлено звинувачення у мародерстві, хуліганстві, грабежах, розбійних нападах. Частині з них загрожує кримінальне переслідування, частині - адміністративне покарання.

Міністерство внутрішніх справ також закликало батьків і педагогів не допускати участі дітей в акціях протесту.

Раніше МВС повідомило, що під час масових заворушень у Кишиневі постраждали близько 100 поліцейських, 43 з яких було госпіталізовано.
Як повідомлялося, штурмові загони поліції Молдови відновили в ніч на середу, 8 квітня, контроль над будівлею парламенту країни в Кишиневі, яку раніше захопили демонстранти, заарештовано ще близько десяти учасників акції протесту.

Із настанням темряви більшість прихильників опозиції самі покинули центр молдовської столиці, пообіцявши повернутися в середу. До ночі пожежникам вдалося згасити пожежу в будівлі парламенту.

Головний лікар швидкої допомоги Кишинева повідомив, що в результаті безладів постраждали близько 100 осіб.

Нагадаємо, акції протесту в Кишиневі, в яких брали участь близько 20 тисяч осіб, проти результатів парламентських виборів вчора вдень переросли у масові заворушення.

До вечора влада і опозиція домовилися про перерахунок бюлетенів, проте потім лідер Ліберальної партії Молдови Дорін Кіртоаке відмовився від досягнутих домовленостей і зажадав проведення повторних виборів до парламенту. Президент Молдови Володимир Воронін закликав Захід допомогти у врегулюванні ситуації в Кишиневі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь