Переключиться на мобильную версию

Молдовське МВС повідомляє про затримання журналістки Наталії Морарь, а її чоловік все заперечує

Прес-секретар МВС Молдови Алла Мелека заявила про затримання в Кишиневі кореспондента російського журналу The New Times Наталії Морарь. Чоловік журналістки все заперечує.
Аполітична?
Аполітична?
img.gazeta.ru

"Наталія Морарь значиться серед 193 осіб, які затримані як організатори акції протесту і учасники заворушень", - заявила Мелека. З її слів, зараз вивчаються відеозаписи та інші матеріали. 

"В залежності від вини кожного затриманого буде прийнято рішення щодо звільнення або порушення кримінальної справи", - додала Мелека. 

Водночас, чоловік Наталії Морарь, російський громадянин Ілля Барабанов заявив, що Морарь перебуває на волі і повідомлення про її затримання не відповідає дійсності. З його слів, журналістку дійсно намагалася затримати оперативна група, однак не застала її вдома. 

Барабанов також висловив впевненість в тому, що його дружина ні в чому не винна і не має стосунку до безладів, що пройшли напередодні в столиці Молдови. 

Зазначимо, Наталія Морарь стала відома після того, як була затримана в аеропорту Домодєдово в грудні 2007 року, коли прилетіла з відрядження до Ізраїлю. Співробітники ФСБ РФ повідомили їй, що прийнято рішення про небажаність її перебування в Росії, і в той же день вона була депортована в Кишинів. 

Наприкінці лютого цього року журналістка прилетіла до Москви з Кишинева з чоловіком - громадянином РФ Іллею Барабановим. Однак їй знову відмовили у в'їзді в країну, і через три доби Морарь відлетіла на батьківщину. 

Нині Наталія Морарь живе в Молдові і при цьому працює в російському журналі The New Times. У ході акцій протесту проти результатів парламентських виборів вона увійшла до комітету Я - антикомуніст, які висловили бажання координувати акції протесту в Кишиневі. 

Нагадаємо, сьогодні, 8 квітня, учасники акцій протесту в Молдові вимагали від влади країни звільнити затриманих опозиціонерів. В іншому разі демонстранти погрожуввали захопити будинок уряду.Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь