Переключиться на мобильную версию

Грузинський спецназ взяв під охорону держустанови напередодні мітингу опозиції

Загін спецназу МВС Грузії взяв під охорону будівлі громадського грузинського телебачення.
Уже йде підготовка до мітингу
Уже йде підготовка до мітингу
АР

Крім того, глава МВС Грузії Вано Мерішвілі заявив, що 9 квітня, в день масштабної акції опозиції, міністерство обмежиться лише охороною державних будівель для того, щоб не допустити серйозного протистояння, повідомляє Новости-Грузия.

Тим часом перед будівлею громадського телебачення починають збиратися прихильники опозиції. Паралельно демонстранти збираються перед стадіоном Динамо, держуніверситетом та станцією метро Авлабар.

Для запобігання можливих ексцесів за ініціативою організаторів мітингу з числа добровольців сформовані спеціальні групи, які будуть одягнені в жилети червоного кольору з написом Прощай!. Ці групи будуть стежити за порядком на мітингу.

У спеціальну форму будуть одягнені й представники омбудсмена Грузії, які мають намір стежити за ходом мітингу і реагувати на будь-які факти порушення прав людини.

У ці хвилини на проспекті Руставелі вже йде підготовка до мітингу, встановлено трибуну, а також два намети - медпункт та прес-центр. На одній з них напис - "Миша, не откуси нам галстук!".

Нагадаємо, учора організатори акції протесту зажадали, щоб національне телебачення в певні години транслювало мітинг у прямому ефірі. Також лідери опозиції в Грузії звернулися до уряду з закликом не застосовувати силу для розгону маніфестацій.

Як повідомлялося, мітинг почнеться 9 квітня о 14.00. Представники опозиції очікують, що в масових акціях протесту візьмуть участь не менше 150 тис. людей. Мета опозиціонерів - відставка президента Грузії Михайла Саакашвілі і нові президентські вибори в країні. При цьому вони заявляють, що акції триватимуть доти, доки ціль не буде досягнуто.

Організаторами акції є 14 партій, в тому числі партія колишнього спікера парламенту Ніно Бурджанадзе, партія колишнього посла Грузії в ООН Іраклія АльянсАласанії  для Грузії, партія Іраклія Окруашвілі і інші політсили.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь