Переключиться на мобильную версию

У Кишиневі пройде нова акція протесту, але з іншими вимогами

Сьогодні, 9 квітня, мерія Кишинева дозволила провести в столиці Молдови дві акції протесту.
У Кишиневі пройде нова акція протесту
У Кишиневі пройде нова акція протесту
pictures.reuters.com

Одну з них проведуть перед будівлею компанії Теле-радіо Молдови, від іншої ж опозиція відмовилася.

За словами мера Кишинева Доріна Кіртоаке, який також є віце-главою опозиційної Ліберальної партії, рух Європейська дія звернувся за дозволом розпочати протест перед будівлею компанії Теле-радіо Молдови з 10 по 29 квітня.

Очікується, що мітинг буде проводитися в режимі non-stop, а його учасники будуть вимагати від телерадіокомпанії правдивого висвітлення подій в країні. Паралельно демонстранти будуть вимагати визнати результати парламентських виборів 5 квітня недійсними.

За словами Кіртоаке, акції протесту в Кишиневі триватимуть тільки до 21.00 за місцевим часом, а молоді люди, які не досягли 18 років, зможуть брати в них участь лише з дозволу батьків.

Столичний мер зазначив, що заявку на проведення акції протесту в центрі міста також подавала опозиційна Ліберально-демократична партія Молдови, проте пізніше керівництво партії відкликало заявку з мерії і закликало своїх прихильників утриматися від мітингів.

Лідер ЛДПМ Влад Філат заявив, що партія подала заявку ще до масових безладів і в нинішній ситуації вирішила відмовитися від протестів. Пояснюючи такий крок, Філат додав, що "ЛДПМ не зуміла скористатися можливістю організувати власні маніфестації".

Між тим, у силових структурах Молдови сьогодні заявили, що студенти та школярі Кишинева продовжують отримувати від невстановлених осіб повідомлення із закликом вийти на мітинги.

Проте, цю інформацію поки ніхто не підтвердив.  

Як повідомлялося, після парламентських виборів в столиці Молдови пройшли масові акції протесту та безлади, учасники яких вимагали провести нове голосування, заборонити комуністичну партію (яка перемогла на виборах) і відправити у відставку президента Володимира Вороніна.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь