Переключиться на мобильную версию

У Владивостоці розігнали мітинг автомобілістів

Правоохоронні органи Владивостока не дозволили автомобілістам, які протестують проти високих митних зборів на іномарки провести мітинг.
Мітинг автомобілістів - Архів
Мітинг автомобілістів - Архів
gazeta.ru

Як повідомляє Інтерфакс, для проведення акції зібралося близько 200 чоловік. В УВС ж повідомляють про 70 мітингувальників.

Учасники акції виступали під антиурядовими гаслами, вимагаючи зниження митних зборів на автомобілі іноземного виробництва.  

За акцією спостерігали десятки співробітників міліції і загін ОМОН. У розпал проведення мітингу до присутніх людей звернувся один з керівників правоохоронних органів, заявивши, що дана акція незаконна і запропонував негайно розійтися, проте,  організатори надали документи, відповідно до яких вони мали право на мітинг.

Частина мітингувальників після звернення міліції покинула мітинг.

Після цього шеренги міліціонерів витіснили решту демонстрантів, не застосовуючи при цьому спецзасобів.

Кілька людей, які відмовилися піти, були затримані, їх доставили у відділення міліції Ленінського району. Туди ж вирушили понад 20 учасників мітингу для підтримки затриманих товаришів.

Прокуратура напередодні закликала мешканців Владивостока не брати участі в несанкціонованих акціях автомобілістів.  

У той же час організатори переконані в законності своєї акції. "Ми подали повідомлення у встановлені терміни, вважаємо акцію санкціонованою і будемо оскаржувати дії міліції, яка неправомірно затримала кількох учасників мітингу", - заявила одна з організаторів протесту Анастасія Загоруйко.  

Акції автомобілістів у Владивостоці тривають вже не перший місяць.

У грудні минулого року на одному з таких мітингів були затримані сотні протестувальників.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь