Переключиться на мобильную версию

У російському потязі померла китаянка, ймовірно, від атипової пневмонії

Сьогодні, 15 квітня, в пасажирському потязі Благовіщинськ-Москва померла громадянка Китаю. Лікарі припускають, що причина смерті - атипова пневмонія.
У потязі, який прямував у Москву, померла китаянка, імовірно від атипової пневмонії
У потязі, який прямував у Москву, померла китаянка, імовірно від атипової пневмонії
narod.ru

Представник Російських залізних доріг підтвердив інформацію про смерть однієї з пасажирок і заявив, що людей, які їхали з нею в одному вагоні, зняли з поїзда в Кіровської області. "Залізничниками були проведені всі необхідні дезінфекційні заходи", - додав представник російської компанії.

Лікарі однієї з кіровських лікарень повідомили, що всіх 60 осіб, зняли з потяга, відправили в інфекційну лікарню. "Сім осіб з високою температурою, одна померла", - повідомив агентству РІА Новини медик. За його словами, розтин померлої жінки показав, що вона хворіла атиповою пневмонією (SARS).

У свою чергу, представник Роспотребнагляд не зміг підтвердити інформації про те, що у громадянки Китаю, яка померла, виявлено атипову пневмонію. "Зараз лікарі встановлюють попередній діагноз", - сказав він.

Тим часом, потяг Благовіщинськ-Москва продовжив шлях до Москви без вагона, де померла громадянка КНР. За розкладом він прибуває в російську столицю в четвер рано вранці на Ярославський вокзал.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь