Переключиться на мобильную версию

Два вагони поїзда, де померла китаянка, перебувають в санітарному тупику

Майже 110 осіб з поїзда Благовєщенськ-Москва, де від невідомого захворювання померла молода китаянка, також затримані для спостереження за їхнім станом.
Дорога виявилася останньою
Дорога виявилася останньою
img.beta.rian.ru

Про це повідомляє прес-служба РЗ. 

Вагон, в якому разом з нею їхали трудові мігранти з КНР, був відчеплений в Кірові, інший слідує в Москву. За даними Міністерства здоров’я і соціального розвитку, стан 51-го пасажира і двох провідників з цього вагона, госпіталізованих в місті Кіров, не викликає побоювань. 

РЗ повідомляє, що всього було відчеплено три перші вагони поїзда, включаючи другий, де померла дівчина. Як сказано в повідомленні РЗ, на станції Шар’я були відчеплені ще два вагони (104 пасажири і чотири провідники). Ці вагони направлено в санітарний глухий кут". 

Компанія забезпечує пасажирів відчеплених вагонів гарячим харчуванням і водою, посиливши санітарно-гігієнічні заходи. 

Наразі інші вагони поїзда номер 349 сполученням Благовєщенськ-Москва слідують з відставанням. Планується, що потяг увійде в графік і прибуде 16 квітня о 4:11 ранку на Ярославський вокзал Москви. 

Між тим, голова Роспотребнагляд, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко заявив, що даних, які підтверджують або заперечують, що китаянка в поїзді Благовєщенськ - Москва померла від атипової пневмонії, немає. 

Він повідомив, що причину смерті встановить дослідження. "У даний момент іде розтин трупа в присутності обласного судово-медичного експерта, обласного інфекціоніста. Після цього у нас з'являться якісь версії. Ми відберемо всі необхідні аналізи, направимо їх в усі наші російські центри, які можуть нам дати підтвердження або не підтвердження діагнозу ", - сказав Геннадій Онищенко. 

"Основний акцент у діагнозі буде робитися на даних лабораторних досліджень. Сьогодні всі необхідні сили задіяні", - повідомив Онищенко. При цьому, на його думку, смерть китаянки може бути пов'язана з інфекцією. "Напевно, інфекційні компоненти тут є. На це вказує температура", - сказав голова Роспотребнагляд. 

За даними Онищенка, всі громадяни Китаю приїхали в Росію з провінції, де останнім часом складалася спокійна епідеміологічна ситуація, і перебували в країні на легальних підставах. "Тим не менш, всі заходи проводяться в режимі виявлення особливо небезпечних інфекцій. Всіх, хто гіпотетично міг спілкуватися з загиблою, ми ізолюємо", - додав головний санітарний лікар РФ. 

Наразі за фактом смерті 24-річної громадянки Китаю в поїзді Благовєщенськ-Москва проводиться дослідчі перевірки, повідомив офіційний представник Слідчого комітету при прокуратурі РФ Володимир Маркін. 

З його слів, для встановлення причин смерті проводиться судово-медичне дослідження. Відібрано зразки крові і направлено для аналізу в Москву. "За свідченням очевидців померла пасажирка відчувала нездужання при посадці на поїзд в Чіти", - сказав представник СКП. З'ясовуються всі обставини події. 

Як заявив губернатор Кіровської області Микита Бєлих, в області у зв'язку з інцидентом прийняті необхідні заходи для безпеки людей. При цьому він зазначив, що з самого початку наполягав на тому, щоб вся інформація з цим випадком була повністю відкрита і достовірна. 

Нагадаємо, 15 квітня в пасажирському поїзді Благовєщенськ-Москва померла громадянка Китаю. Лікарі припускають, що причина смерті - атипова пневмонія.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь