Переключиться на мобильную версию

У КНДР заявили, що початок ядерної війни - лише питання часу

У КНДР заявили, що початок ядерної війни - лише питання часу Північна Корея заявила, що початок ядерної війни на Корейському півострові - це лише питання часу, а винні в усьому Південна Корея та США.
Ядерний центр  у Північній Кореї
Ядерний центр у Північній Кореї
globalsecurity.org
У повідомленні, поширеному по каналах північнокорейського Центрального телеграфного агентства (ЦТАК) сказано: "Питання, коли спалахне ядерна війна через військову колісницю, запущену альянсом Південної Кореї і США, є лише питанням часу".

У Сеулі появу такого повідомлення пов'язують з нещодавньої інспекції союзних військ, яку спільно провели командувач об'єднаними збройними силами США та Південної Кореї генерал Уолтер Шарп і його заступник генерал Лі Сан Чхуль. У Пхеньяні це, ймовірно, сприйняли як ворожий випад проти КНДР. Однак Південна Корея не бачить в діях Шарпа, який командує тридцятитисячним американським контингентом в цій країні, нічого особливого.

Відзначимо, інформаційні бюлетені ЦТАК видає північнокорейський секретаріат Комітету за мирне об'єднання батьківщини. Ця державна організація курирує на Півночі всі міжкорейські відносини.

Раніше, 14 квітня, Північна Корея заявила про те, що висилає з країни інспекторів МАГАТЕ і призупиняє діяльність місії ООН з моніторингу на ядерному реакторі в Йонбені.

Заяву було після того, як Пхеньян заявив про намір вийти зі складу шестисторонніх переговорів щодо згортання своєї національної ядерної програми. Білий дім уже закликав КНДР негайно повернутися до переговорів.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь