Переключиться на мобильную версию

У Держдумі РФ вважають, що в Чечні залишилося не більше 300 бойовиків

Число бойовиків, які перебувають на території Чечні, не перевищує 300 осіб, заявив голова Комітету Державної думи Росії з безпеки Володимир Васильєв.
Люди, які пережили дві чеченські війни, в змозі подолати загрозу тероризму.
Люди, які пережили дві чеченські війни, в змозі подолати загрозу тероризму.
liveinternet.ru

Про це Володимир Васильєв повідомив сьогодні, 20 квітня, на прес-конференції в Москві.

"Президент Кадиров оцінює кількість бойовиків приблизно в 300 чоловік. Я згоден з такими даними ", - сказав Васильєв.

Водночас, він не виключив, що "нас будуть перевіряти на міцність вороги".

Він підкреслив, що після скасування режиму контртерористичної операції (КТО) в Чечні залишиться досить сил щоб підтримувати безпеку.

Зокрема, Васильєв зазначив, що Національний антитерористичний комітет, до якого входять представники всіх міністерств, взяв на себе відповідальність за безпеку в Чечні.

"У нас там залишаються сили постійного базування - армійські та внутрішні війська. Плюс у нас є резерви, які можна підтягнути, а найголовніше у нас є народ Чеченської республіки, який хоче миру", - сказав голова комітету Держдуми, і підкреслив, що участь федерального центру в забезпеченні безпеки республіки достатньо.

У Чечні, за словами Васильєва, крім власних правоохоронних органів, залишається армійська дивізія і бригада Внутрішніх військ РФ. "Це досить великі сили", - підкреслив він.

Він переконаний, що люди, які пережили дві чеченські війни, в змозі подолати загрозу тероризму.

При цьому Васильєв зазначив, що надлишкова кількість силових органів перешкоджає вільному руху громадського транспорту. Він нагадав, що режим КТО передбачає 13 обмежень, одне з яких - контроль над людьми та вантажами, які переміщуються через кордон. Васильєв переконаний, що за таких умов дуже складно розвивати економіку Чечні.

Як повідомлялося, 16 квітня президент Росії Дмитро Медведєв скасував режим контртерористичної операції (КТО) в Чечні, що діє з 1999 року.

Наприкінці березня президент Чечні Рамзан Кадиров, з посиланням на спецслужби республіки, заявив, що в даний час в Чечні діють близько 480 членів незаконних збройних формувань.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь