Переключиться на мобильную версию

Генпрокуратура РФ призупинила розслідування вбивства Владислава Лістьєва

Слідчий комітет при Генпрокуратурі Росії призупинив розслідування вбивства телеведучого Владислава Лістьєва. У відповідній постанові це рішення пояснено неможливістю встановити особу, яка має бути притягнута до кримінальної відповідальності, - повідомля.
Розслідування вбивства відомого телеведучого Лістьєва призупинено
Розслідування вбивства відомого телеведучого Лістьєва призупинено
memorial.marshpamyati.org
Владислав Лістьєв був убитий 1 березня 1995 року у під'їзді власного будинку на Новокузнецькій вулиці у Москві. За місяць до цього його було призначено генеральним директором Громадського російського телебачення (ОРТ), він вів телепрограму Тема, а до цього був ведучим телевікторини Поле чудес.

Злочинці не вчепили грошей та цінних речей Лістьєва, що дозволило слідству зробити висновки про те, що вбивство було замовленим.

За 14 років розслідування представники Генпрокуратури неодноразово заявляли, що робота над справою не припиняється, і її не переносять до теки безнадійних. Регулярно з'являлися повідомлення про знаходження нових обставин під час розслідування.

У 2002 році слідство у справах замовних убивств відомого телеведучого та генерального директора ОРТ Владислава Лістьєва заявило про встановлення осіб виконавців злочину, і про те, що вони перебувають у федеральному міжнародному розшуку.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь