Переключиться на мобильную версию

Грузинська опозиція зажадала повернути телебачення народові

Декілька тисяч прихильників опозиції у Тбілісі рушили до будівлі Громадського телебачення, вимагаючи адекватного висвітлення подій у країні.
"Те, чим займається Перший канал - це насмішка над народом. Населення регіонів живе у темряві, і не знає, що відбувається у столиці. Ми не підемо доти, доки Перший канал не повернуть народові", - заявив один із лідерів Об'єднаної опозиції Георгій Хаіндрава, закликаючи прихильників йти до будівлі телебачення.

Зазначимо, зараз рух у центрі грузинської столиці паралізований. Опозиція блокує територію перед парламентом на проспекті Руставелі, а також площу Свободи, де нині розкинулося містечко кліток, що символізує перетворення Грузії у поліцейську державу.

Як відомо, із 9 квітня у столиці Грузії не вщухає мітинг опозиції, єдиною вимогою якої є відставка Михайла Саакашвілі та призначення нових президентських виборів.

Слід також зазначити, що опозиція самостійно займається прибиранням території у центрі столиці. Проте сьогодні поліції вдалося відібрати у активістів Консервативної партії машину зі сміттям. За словами одного із лідерів консерваторів Бідзіна Гуджабідзе, активісти планували зробити заяву для преси перед мерією, а потім уже відвезти сміття на звалище. Однак через агресивні дій поліції зробити цього не вдалося.

Тим часом, мешканці центральних кварталів Тбілісі уже висловили своє обурення з приводу сміття біля їхніх квартир. Інформагентства зазначають, що у районі мітингу не встановлено біотуалетів, через що місця проведення акцій протесту перетворилися мало не на звалище.

Як повідомлялося, сьогодні голова грузинського парламенту Давид Бакрадзе заявив, що влада країни не розглядає питання про проведення дострокових президентських та парламентських виборів.

Раніше опозиція на великих екранах Тбілісі почала транслювати альтернативні новини про перебіг акцій протесту.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь