Переключиться на мобильную версию

Мешканці Невади рятуються від навали гігантських коників- стрибунців за допомогою хард-року

Коники-стрибунці Невади не терпить хард-року, - повідомляє The Wall Street Journal. Тільки кільце зі стереосистем, увімкнених на повну гучність, рятує містечко Тускарора від щорічної навали ненажерливих комах, - зазначає кореспондент Джим Карлтон.
Коники-стрибунці бояться важкої музики
Коники-стрибунці бояться важкої музики
old.portal-slovo.ru

В Америці цей вид величезних коників-стрибунців назвали "мормонськими цвіркунами" після того, як у XIX столітті вони з’їли посіви цілого мормонського селища, - пояснює автор. Літати вони не вміють, але марширують по пустелі мільйонними зграями, долаючи чи не будь-які перешкоди.

Вилуплюються мормонські цвіркуни у квітні в пустелях Невади та Юти; швидко досягають зрілості, перетворюючись у криваво-червоних комах завдовжки 2 дюйми. Із травня до серпня вони бродять у пошуках корму, колонами до двох миль у довжину і до милі в ширину, потім відкладають яйця і вмирають.

На своєму шляху мормонські цвіркуни пожирають усю рослинність, а інколи залазять у будинки, - зазначає газета. "Прокидаєшся, а на лобі сидить цвіркун і на тебе дивиться", - розповідає Лора Мур із Тускарори.

Комахи також стають причиною ДТП: коли на шосе їх тиснуть колесами, покриття стає слизьким. Минулого року у графстві Елко неживих мормонських цвіркунів довелося прибирати сніговими плугами. Але чи не найгірше - запах розтиснених цвіркунів, кажуть місцеві. Добре ще, що своїх ослаблих побратимів мормонські цвіркуни пожирають самі: вони запрограмовані на канібалізм з метою виживання роду.

Приблизно раз на півстоліття цвіркуни плодяться у величезних кількостях, - повідомляє видання. Такого явища побоюються і цьогоріч, адже зима була рекордно теплою. Адміністрація графства Елко уже приготувала тонни отруєної приманки, яку незабаром почнуть роздавати громадянам. Використовується також порошок крейди, миючі засоби для посуду і навіть мильна вода.

Три роки тому художниця Елейн Паркс, що живе у Тускарорі, відшукала газетну статтю 1934 року про жінку, яка відганяючи мормонських цвіркунів била у китайський гонг. Так з'явилася ідея "кільця зі стереосистем", - зазначає автор.

Городяни налаштовують магнітоли на радіостанцію, яка передає музику Led Zeppelin і тому подібні композиції. У 2006 році цей метод спрацював, але у 2007-му деякі цвіркуни адаптувалися і відклали яйця просто у дворах Тускарори. "Необхідно підібрати потрібну музику", - міркує Паркс.

У крайньому випадку городяни також увімкнуть газонокосарки, - зазначає видання.

За матеріалами The Wall Street Journal, переклад InoPressa

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь