Переключиться на мобильную версию

Лідер венесуельської опозиції отримав політичний притулок у Перу

Влада Перу надала політичний притулок лідерові венесуельської опозиції Мануелю Росалесу, який покинув країну після звинувачення в корупції.
Лідер венесуельської опозиції отримав політичний притулок у Перу
Лідер венесуельської опозиції отримав політичний притулок у Перу
newsru.co.il

Про це повідомляє Reuters з посиланням на МЗС Перу. 

Про те, що лідеру опозиційної партії Новий час Мануелю Росалесу, який був головним суперником Уго Чавеса на президентських виборах 2006 року, в Перу надано політичний притулок, повідомив міністр закордонних справ країни Хосе Антоніо Гарсія Белаунде. 

Зі слів міністра, надання притулку Росалесу відповідає історичним традиціям Перу. Яким саме, дипломат не пояснив. 

Прокуратура Венесуели пред'явила лідеру опозиційної партії Новий час Мануелю Росалесу офіційні звинувачення в корупції в березні. 

На думку влади, під час перебування Росалеса на посаді губернатора головного нафтовидобувного штату країни Сулія були допущені випадки хабарництва та незаконного збагачення при розподілі підрядів. 

Слухання у справі Росалеса мали розпочатися 20 квітня, однак він не з'явився в зал суду, і оскільки вважає, що висунуті проти нього звинувачення носять політичний характер, залишив країну і попросив в уряду Перу політичного притулку. 

23 квітня суд Венесуели звернувся в Інтерпол з проханням взяти під варту лідера опозиції країни Мануеля Росалеса, якого звинувачують у корупції.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь