Переключиться на мобильную версию

Саакашвілі готовий до діалогу з опозицією

Президент Грузії Михайло Саакашвілі, інші керівники країни, а також лідери опозиції покаялися у своїх гріхах на заклик католикоса-патріарха Ілії II.
Саакашвілі готовий до діалогу з опозицією
Саакашвілі готовий до діалогу з опозицією
novoskop.ru

Сьогоднішній день, 28 квітня, оголошено днем покаяння в масштабах усієї Грузії. В усіх храмах країни розпочалася служба. Михайло Саакашвілі зі своєю командою прибув на молитву покаяння в Кафедральний собор Пресвятої Трійці - Самеба, де проводив службу Ілія Другий.

Там же перебував екс-посол Грузії в ООН, а нині один з лідерів опозиції Іраклій Аласанія. Він назвав сьогоднішній день кроком вперед у консолідації суспільства.

"Це день каяття, коли патріарх закликав усіх стати разом. Сьогодні ми повинні забути політичні розбіжності", - сказав Аласанія.

Після закінчення молитви покаяння Саакашвілі підійшов до лідера опозиційного Альянсу для Грузії і потиснув йому руку.

"Я беру приклад у патріарха. Потрібно забути ненависть і протистояння. Ми повинні пам’ятати, що головне - це наша країна. Потрібно поставити на перше місце Батьківщину і попросити пробачення один у одного... Ненависть руйнує малі держави. Я готовий з цього місця відновити діалог, аби здолати труднощі і врятувати державу", - сказав опозиціонерові грузинський президент.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи не означає рукостискання з президентом згоду опозиції піти на переговори, Аласанія підкреслив, що "ми подивимося, чи існує реальне бажання з боку президента".

Як відомо, з 9 квітня грузинська опозиція проводить у Тбілісі мітинг з вимогою відставки Михайла Саакашвілі.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь