Переключиться на мобильную версию

Фідель Кастро присоромив Обаму

Лідер кубинської революції Фідель Кастро вважає, що президенту США Бараку Обамі має бути соромно за рішення Держдепартаменту США внести Кубу до списку країн, які підтримують тероризм.
Фідель Кастро
Фідель Кастро
static.diary.ru

Про це Фідель Кастро заявив в черговій статті опублікованій в неділю під заголовком "Куба: терористична країна?" із серії своїх роздумів.

Нагадаємо, у минулий четвер Держдепартамент США в черговий раз вніс Кубу до списку країн, які підтримують тероризм.  

"Людина, чий талант ніхто не заперечує, повинна відчувати сором за культ брехні, який панує в імперії. Коли-небудь стане відомо про 50 років терористичної діяльності (з боку США) проти нашої Батьківщини", - зазначає лідер кубинської революції.

Як повідомляється, Фідель цитує у своїй статті недавню заяву міністра закордонних справ Куби Бруно Родрігеса, якого журналісти попросили прокоментувати рішення Держдепартаменту.  

"Ми не визнаємо жодної політичної чи моральної влади за урядом США ні в тому, що стосується складання списків з будь-якого питання, ні в тому, щоб "сертифікувати" хорошу чи погану поведінку", - заявив Родрігес після закінчення міністерської зустрічі Руху Неприєднання.  

"Якщо говорити про тероризм, то історично за урядом США - довгий список державного терору, і не тільки проти Куби", - сказав тоді міністр закордонних справ Куби.

"Куба проти будь-яких проявів і форм тероризму, де б вони не відбувалися, яка б держава їх не здійснювала, в якій формі і з якими цілями вони б не реалізовувалися", - продовжує цитувати Родрігеса Фідель Кастро.  

"На той випадок, якщо Державний департамент хоче посперечатися з Бруно, є достатньо матеріалів, які можуть поховати його (Держдепартамент) під купою власної брехні", - резюмує Фідель у своїй статті.             

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь