Переключиться на мобильную версию

Саакашвілі пояснив, що літав до Туреччини не розважатися, а вивчати теплиці

Президент Грузії Михайло Саакашвілі пояснив свою короткострокову поїздку до Туреччини необхідністю вивчити місцеві теплиці.

Таким чином Саакашвілі спростував заяви опозиції про те, що він перебував у Туреччині на відпочинку. 

"Деякі політики в Тбілісі виявили підозрілий інтерес до мети мого недавнього візиту до Туреччини. Хочу сказати, що однією з цілей цього візиту було знайомство з тепличними господарствами", - заявив президент в Аджарії. 

Саакашвілі зазначив, що в найближчі місяці хоче впровадити в Аджарії такі ж теплиці, які він бачив у Туреччині. 

Тим часом раніше в турецьких та грузинських ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що президент наприкінці квітня після енергетичного саміту в Софії вилетів на турецький курорт Бодрум. 

За твердженням опозиціонерів, там він нібито зупинився в найдорожчому готелі і проводив час у компанії молодих жінок. На підтвердження своїх слів вони приводили фотографії, зроблені турецькими журналістами. 

Пізніше адміністрація Саакашвілі спростувала інформацію про поїздку президента в Бодрум. У зв'язку з цим один з лідерів опозиції Звіад Дзідзігурі заявив, що якщо Саакашвілі перебував у Туреччині для знайомства з теплицями то "що робити зі знімками в газетах, де він гуляє в шортах з молодими жінками, і за твердженнями спікера парламенту Давида Бакрадзе та інших посадових осіб, що президент Грузії в кінці квітня в Туреччині не було?"


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь