Переключиться на мобильную версию

Африка офіційно стала зоною, вільною від ядерної зброї

У середу, 12 серпня, вступив в силу договір Пеліндаба, що передбачає створення в Африці зони, вільної від ядерної зброї.
Африка офіційно стала без'ядерною зоною
Африка офіційно стала без'ядерною зоною
Rreuters

Це стало можливим після того, як договір ратифікувала Бурунді, яка стала таким чином 29-й країною Африки, яка узаконила угоду.

Роботу по втілення в життя договору спільно ведуть Інститут досліджень в галузі безпеки (Преторія), ПАР та Центр досліджень в галузі нерозповсюдження імені Джеймса Мартіна за підтримки таких організацій, як Парламентська мережа за ядерне роззброєння, Група досліджень та інформації з проблем миру і безпеки, а також Всесвітня рада церков, зазначає ІТАР-ТАРС.

Договір Пеліндаба передбачає, що ядерну зброю не будуть розробляти, виробляти, випробовувати, купувати або складати ніде в Африці чи на навколишніх її островах. Крім того, підключення до договору Африки робить всю Південну півкулю вільною від ядерної зброї.

Нагадаємо, раніше голова МАГАТЕ передвістив появу протягом найближчого часу десятки країн, яких від створення ядерної зброї буде відділяти всього лише кілька місяців.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь