Переключиться на мобильную версию

Берегова охорона США назвала причину витоку нафти у Мексиканській затоці

Служба берегової охорони США опублікувала доповідь, в якій говориться, що витоку нафти на платформі у Мексиканській затоці в 2010 році можна було б уникнути, якби усі три винні у інциденті компанії діяли обережніше.
Як ВР так і її підлеглі винні у необережності
Як ВР так і її підлеглі винні у необережності
АР

Головним винуватцем витоку прийнято вважати нафтову компанію BP, що орендувала платформу у швейцарської компанії Transocean для буріння глибоководної свердловини.

Проте американська берегова охорона розкритикувала і саму Transocean, а також її підрядника - американську Halliburton.

У 2010 році масштабний витік нафти на платформі у Мексиканській затоці привів до найбільшої в історії США екологічній катастрофи.

Нафтова платформа Deepwater Horizon затонула 22 квітня минулого року, через два дні після вибуху в зоні буріння, який забрав життя 11 співробітників компанії.

Мільйони тонн нафти вилилися в океан зі свердловини на дні Мексиканської затоки, завдавши збитку береговій лінії протяжністю в сотні кілометрів.

Розслідування ВР показало, що до аварії призвів збіг низки обставин. У вересні минулого року в 193-сторінковому звіті компанія вказала вісім ключових прорахунків, які в сумі призвели до трагедії. За більшість з них відповідає оператор бурової платформи Transocean, а також компанія Halliburton, яка займалася цементуванням свердловини, зазначила ВР.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь