Переключиться на мобильную версию

Прохоров запропонував своїм прихильникам вийти з Правого дела і створити нову партію

Лідер Правого дела мільярдер Михайло Прохоров запропонував своїм прихильникам вийти з цієї партії і сформувати нову.
Прохоров вважає, що Правое дело себе дискредитувало
Прохоров вважає, що Правое дело себе дискредитувало
АР

Напередодні Прохоров оголосив про спробу низки членів партії на першому дні з'їзду Правого дела здійснити рейдерське захоплення партії. Як очікується, сьогодні відбудуться два з'їзди Правого дела - прихильників і противників Прохорова.

"З'їзд фальсифікований, але судитися, з формальної точки зору, важко. Бо документи нам не віддали, мандатна комісія нікого не пустила. Відповідно, у нас є два варіанти: або імітувати, що ми робимо реєстрацію, вступати в незрозумілу конфронтацію, в цьому сенсі підставляти, в тому числі вас, ваш бізнес. Я до такого варіанту не готовий. У мене є інша пропозиція - відмовитися від участі в цій партії", - сказав Прохоров на зустрічі з прихильниками перед з'їздом Правого дела.

"Так і пояснити - що Правое дело себе дискредитувало. Це не та партія, за яку ваші прихильники голосували. Після цього спокійно - я переговорю з керівництвом країни - почнемо з громадського руху, потім займемося політичною партією, оскільки керівництво країни зараз самоусунулося", - зазначив поки що лідер Правого дела.

Після цього Прохоров вирушив у залу РАН, де відбувається з'їзд. Він не став відповідати на питання журналістів, мовчки пішовши в президію.

Раніше в ефірі радіостанції Эхо Москвы Прохоров заявив, що його прихильники вже підготували заяву про вихід з партії.

Напередодні один з членів партії, який побажав залишитися невідомим, заявив, що прибрати Прохорова хоче адміністрація президента РФ, при цьому новим лідером Правого дела вирішено зробити кіровського губернатора і колишнього лідера Союзу правих сил Микиту Бєлих.

Водночас, Интерфакс із посиланням на джерело в Кремлі повідомив, що з'їзд йде за сценарієм, який Прохоров погодив з адміністрацією президента.

Нагадаємо, Михайло Прохоров, який, за даними ЗМІ, є одним з найбагатших людей Росії, став одноосібним лідером партії Правое дело 25 червня.

На початку серпня він почав особисту рекламну кампанію, спрямовану на підвищення його впізнаваності, після чого заявив, що готовий стати прем'єр-міністром Росії.

Вибори в Держдуму РФ, в яких планує брати участь Правое дело, відбудуться в грудні цього року. Раніше повідомлялося, що сценарій передвиборної кампанії партії розробить група політтехнологів, яка раніше працювала з Віктором Януковичем і Арсенієм Яценюком.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь