Переключиться на мобильную версию

Один зі з'їздів Правого дела проголосував за усунення Прохорова з посади лідера партії

З'їзд Правого дела, який відбувається в Центрі міжнародної торгівлі в Москві, проголосував за усунення Михайла Прохорова з посади голови партії.
Прохорова усунули від керівництва Правим делом
Прохорова усунули від керівництва Правим делом
АР

Одночасно в будівлі Російської академії наук проводять другий з'їзд Правого дела, на якому зібралися прихильники Прохорова.

"Надійшла інформація через ЗМІ, що Прохоров створює свою партію. ​​Пропоную зараз же проголосувати за усунення Прохорова з посади лідера партії", - сказав Андрій Дунаєв, який очолював виконком партії та повноваження якого Прохоров вирішив припинити напередодні. Учасники з'їзду проголосували на підтримку цього рішення.

Напередодні стало відомо, що Прохоров закликав своїх прихильників вийти з Правого дела і створити нову партію.

Тим часом на з'їзд прихильників мільярдера прийшли відома співачка Алла Пугачова, актор Леонід Ярмольник, співак Андрій Макаревич, тележурналіст Олександр Любимов.

Прохоров раніше заявляв про намір запропонувати Пугачовій зайнятися партійною роботою, зокрема, вирішенням проблем жінок. На його думку, "жіноче питання" в Росії стоїть дуже гостро, "жінці важче, ніж чоловікові, робити кар'єру, взагалі пробиватися у житті".

Раніше один з членів партії, який побажав залишитися невідомим, заявив, що прибрати Прохорова хоче адміністрація президента РФ, при цьому новим лідером Правого дела вирішено зробити кіровського губернатора і колишнього лідера Союзу правих сил Микиту Бєлих.

Водночас, Интерфакс із посиланням на джерело в Кремлі повідомив, що з'їзд йде за сценарієм, який Прохоров погодив з адміністрацією президента.

Нагадаємо, Михайло Прохоров, який, за даними ЗМІ, є одним з найбагатших людей Росії, став одноосібним лідером партії Правое дело 25 червня.

На початку серпня він почав особисту рекламну кампанію, спрямовану на підвищення його впізнаваності, після чого заявив, що готовий стати прем'єр-міністром Росії.

Вибори в Держдуму РФ, в яких планує брати участь Правое дело, відбудуться в грудні цього року. Раніше повідомлялося, що сценарій передвиборної кампанії партії розробить група політтехнологів, яка раніше працювала з Віктором Януковичем і Арсенієм Яценюком.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь