Переключиться на мобильную версию

В Італії у батьків забрали дитину через їх похилий вік

В італійському місті Турин суд у справах неповнолітніх постановив забрати у подружньої пари їх півторарічну доньку через їх похилий вік, повідомляє La Stampa.
У батьків забрали дитину через похилий вік
У батьків забрали дитину через похилий вік
Rеuters

Судді вважають, що подружжя - 58-річна Габріела і 70-річний Луїджі Діамброзіс - вирішили народити дитину в такому пізньому віці для того, щоб задовольнити свої власні бажання, і не замислювалися про те, що їхня дитина ризикує залишитися сиротою в юному віці.

Історія, яка відразу ж привернула увагу громадськості, почалася понад рік тому. За даними видання, з 16 місяців життя маленька Віола, яку батьки змогли зачати тільки за допомогою екстракорпорального запліднення за кордоном, уже 15 місяців живе у нерідній сім'ї, а рідні батько і мати можуть бачитися з дочкою один раз у два тижні.

Протягом усього цього часу фахівці у справах неповнолітніх за допомогою психологів вивчали цей непростий випадок, і в результаті вирішили, що подружжя занадто старе для того, щоб виховати дитину, зазначає La Stampa.

Попередню постанову про передачу дівчинки в іншу сім'ю було прийнято після того, як якось її помітили одну в машині батька, припаркованій біля будинку. "Дитина залишалася сама в машині без постійного нагляду протягом 40-45 хвилин, а батько не виявляв ніякої тривоги через її плач", - зазначають судді у своєму висновку.

Луїджі Діамброзіс спростував ці звинувачення і пояснив, що залишив Віолу у машині, поки розвантажував покупки, коли його дружини не було вдома, але він постійно стежив і за машиною, і за донькою.

"Головна жертва цієї несправедливості не ми, а наша дочка. Чому вона повинна бути вирваною з рідної сім'ї? Ми бачимо її всього лише один раз в два тижні і щоразу, коли ми йдемо від неї, ми знову переживаємо той ранок, коли карабінери прийшли і забрали її з нашого будинку", - розповіли батьки.

Подружжя налаштоване рішуче і має намір оскаржити постанову туринського суду у справах неповнолітніх.

Нагадаємо, на початку вересня повідомлялося про британську сім'ю, з якої забрали трьох дітей через їх схильність до ожиріння.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь