Переключиться на мобильную версию

Війська ПНР Лівії захопили аеропорт і укріплення Себха

Війська Перехідної національної ради ПНР Лівії захопили аеропорт і укріплення Себха, одного з міст, яке утримують прибічники поваленого лідера Джамахірії Муамара Каддафі.
Війська ПНР Лівії захопили аеропорт
Війська ПНР Лівії захопили аеропорт
АР

"Наші прапори розвиваються там (у місті Себха)", - наводить агентство Reuters слова представника військових сил ПНР Ахмеда Бані.

Представник ПНР також спростував інформацію представника Каддафі Мусі Ібрагіма про те, що прибічники полковника у місті Бені-Валід взяли у полон 17 "найманців", серед яких багато іноземців, у тому числі британці і французи. Раніше цю інформацію спростувала і Франція.

"У місті немає британських і французьких заручників", - заявив Бані.

Місто Бені-Валід, Сірт і Себха в даний час залишаються одними з населених пунктів, що ще не перейшли під контроль ПНР. За інформацією Нацради, обороною Бені-Валіда керує син Каддафі Сейф аль-Іслам. За інформацію, що надходила раніше, у Бені-Валіде також можуть знаходитися і інші сини полковника - Сааді і Мутасім.

Вчора захисники Сірта відбили наступ ПНР, проте противникам Каддафі вдалося захопити аеропорт і військову базу в рідному місті лідера Джамахірії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь