Переключиться на мобильную версию

В Євросоюзі заборонили реєструвати герб СРСР як торгову марку

Європейський суд юстиції ухвалив, що радянський герб, на якому зображені земна куля, серп, молот і п'ятикутна зірка, не може бути зареєстрований у якості торгової марки на території Євросоюзу.
Герб СРСР не зможе стати торговельною маркою в ЄС
Герб СРСР не зможе стати торговельною маркою в ЄС
АР

"Торговій марці повинно бути відмовлено в реєстрації, якщо вона порушує громадський порядок або суперечить моральності хоча б однієї з частин ЄС", - йдеться в заяві суду.

Раніше агентство, що відповідає за реєстрацію торгових марок на території ЄС (Ohmi), відхилило запит про реєстрацію зображення герба СРСР у якості торгової марки, оскільки радянська символіка суперечить поняттям про суспільний лад і моральність для "значної частини" жителів Угорщини, Чехії та Естонії.

Компанія Couture Tech Ltd, яка подавала запит, оскаржила його відхилення у вищій судовій інстанції ЄС, однак Європейський суд юстиції залишив рішення агентства без змін.

Суд ЄС нагадав, що, відповідно до законодавства Угорщини, серп, молот і п'ятикутна червона зірка розглядаються як "символ деспотизму", і їх використання суперечить державній політиці.

Нагадаємо, в 2008 році Сейм Литви заборонив використовувати нацистську і радянську символіку. У 2009 році символи СРСР до символів нацистської Німеччини прирівняла Польща.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь