Переключиться на мобильную версию

Каддафі звернувся до народу: "Авіаудари НАТО не можуть тривати вічно"

Повалений лівійський лідер Муаммар Каддафі в аудіозверненні назвав зміну влади у його країні маскарадом, який став можливим тільки завдяки ударам НАТО.
Каддафі не має наміру здаватися
Каддафі не має наміру здаватися
АР

"Те, що зараз відбувається в Лівії, слід називати маскарадом. Він став можливим тільки завдяки авіаударам, які не можуть тривати вічно", - заявив він у зверненні, переданому телеканалом Ар-Рай, що базується в Сирії.

Каддафі також заявив, що система управління, яку він збудував більше 40 років тому, ґрунтувалася на волі людей і не може бути демонтована.

Це вже третє звернення Каддафі за останній місяць.

Раніше сьогодні арабська газета Аш-Шарк аль-Аусат, яка видається в Лондоні, повідомила, що Каддафі перебуває в місті Себха. За інформацією видання, кілька днів тому свідок, який заслуговує довіри, бачив Каддафі на одній із вулиць цього міста.

Вчора, 19 вересня, західні агентства повідомили, що сили Перехідної національної ради захопили аеропорт та деякі укріплення міста Себхи, проте його основна частина як і раніше перебуває під контролем Каддафі. Місто розташоване у пустелі за 750 км від столиці країни Тріполі.

Себха на півдні, а також Бені-Валід та Сірт на півночі Лівії на даний час залишаються під контролем вірних Каддафі сил, незважаючи на спроби повстанців якнайшвидше захопити всю територію країни. Атаки сил опозиції на каддафійців супроводжуються постійними бомбардуваннями НАТО.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Ewachka-M    13.10.2011, 14:51
Оценка:  0
Ewachka-M
"Украинские и польские футбольные арены, которые примут матчи Евро-2012, являются фантастическими." - нет комментариев
Solesta    13.10.2011, 14:07
Оценка:  +1
Solesta
Платини доволен подготовкой Польши, но без подготовки в Украине он был бы не так доволен.
СУБОТА    13.10.2011, 13:14
Оценка:  +1
СУБОТА
А по другому и быть не могло.
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь