Переключиться на мобильную версию

Держава Тувалу визнала Абхазію

Тихоокеанська держава Тувалу визнала незалежність Абхазії.
Абхазія оголосила про визнання з боку Тувалу
Абхазія оголосила про визнання з боку Тувалу
АР

Про це в п'ятницю, 23 вересня, повідомив міністр закордонних справ Абхазії Максим Гвінджія.

Тувалу - острівна держава в центральній частині Тихого океану, площа якої становить 26 квадратних кілометрів, а населення - трохи більше як 12 тисяч осіб.

Спільну заяву про встановлення дипвідносин між Абхазією і Тувалу було підписано 18 вересня в Сухумі. Свої підписи під документом поставив прем'єр-міністри двох країн - Сергій Шамба і Віллі Телаві.

Нагадаємо, в травні МЗС Абхазії повідомило, що республіка отримала визнання з боку тихоокеанської острівної держави Вануату. Однак незабаром посол Вануату в ООН Дональд Калпокас спростував заяву абхазької сторони. За його словами, Вануату визнає суверенітет і територіальну цілісність Грузії.

Першою країною, яка визнала незалежність Абхазії, стала Росія (26 серпня 2008 року). 5 вересня 2008 року прикладом Москви пішла Нікарагуа.

10 вересня 2009 року про визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії оголосив президент Венесуели Уго Чавес. А в грудні того ж року в Сухумі було підписано угоду про встановлення дипломатичних відносин між міністерствами закордонних справ Абхазії і республіки Науру.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь