Переключиться на мобильную версию

Сурков: Переходу до парламентської республіки в РФ не буде

Перший заступник голови адміністрації президента РФ Владислав Сурков заявив, що радикальних змін у політичній системі РФ, в тому числі й переходу до парламентської республіки, не планується.
Інша форма правління є неприйнятною для Росії
Інша форма правління є неприйнятною для Росії
FH

"Ніяких, на мій погляд, радикальних кроків тут не передбачається, тим більше переходу на якусь парламентську республіку", – сказав Сурков сьогодні на медіа-форумі Єдиної Росії і ЗНФ (Загальноросійського народного фронту).

За словами Суркова, президент РФ Дмитро Медведєв і прем’єр Володимир Путін неодноразово говорили про те, що ця форма правління є неприйнятною для Росії.

Він заявив, що в РФ, завдяки Єдиної Росії, прийнятий пакет законів, який підвищує ступінь політичної конкуренції.

"Мені здається, що це достатній пакет для того, щоб ще кілька наступних років на практиці цей пакет випробувати. Щороку вводити якісь зміни у фундаментальні закони, які стосуються політичної системи, неправильно", – повідомив Сурков.

Нагадаємо, 21 вересня останній лідер СРСР Михайло Горбачов опублікував у російських газетах маніфест, в якому закликав співгромадян до реформи політичної системи РФ. На думку екс-президент Радянського Союзу, Росія перейшла у застій, як СРСР за Леоніда Брежнєва, і це загрожує її розпадом.

"Ще п’ять-шість років по цьому шляху – і велика ймовірність того, що країна вже не зможе вийти з глухого стану", – написав Горбачов в маніфесті під заголовком "Щоб йти вперед, треба змінити систему".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь