Переключиться на мобильную версию

Кудрін заявив, що не піде в уряд Медведєва

Міністр фінансів Росії Олексій Кудрін заявив у Вашингтоні, що не збирається йти в уряд, який може після президентських виборів очолити Дмитро Медведєв.

"У мене є ряд розбіжностей із Медведєвим з економічної політики, вони, насамперед, стосуються істотних витрат на військові цілі", - сказав міністр. 

  Ювілейний з'їзд Єдиної Росії: день перший

Як повідомлялося раніше, вчора на з'їзді Єдиної Росії Дмитро Медведєв запропонував Володимиру Путіну балотуватися в президенти і заявив, що погодився очолити передвиборний список ЄР.

"З урахуванням пропозиції очолити список партії, зайнятися партійною роботою і при вдалому виступі на виборах, моєї готовності зайнятися практичною роботою в уряді я вважаю, що було б правильним, щоб з'їзд підтримав кандидатуру голови партії Володимира Путіна на посаду президента країни", - сказав Медведєв , виступаючи на з'їзді Єдиної Росії. Учасники з'їзду зустріли пропозицію президента РФ овацією.

  Медведєв запропонував Путіну балотуватися у президенти
 
Медведєв зазначив, що вони із Володимиром Путіним довго не оголошували свою позицію щодо виборів-2012 через політичну доцільність та закони політичного жанру саме в Росії. Сам Путін прийняв пропозицію балотуватися у президенти у 2012 році і висловив надію на те, що Медведєв після виборів очолить уряд і сформує нову команду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь