Переключиться на мобильную версию

Теракт у Домодєдово: Керівництву аеропорту не висунули жодних звинувачень

Керівництву аеропорту Домодєдово не висунули жодних звинувачень у зв’язку з терактом, який стався 24 січня 2011 року.
Керівництву аеропорту Домодєдово не висунули жодних звинувачень
Керівництву аеропорту Домодєдово не висунули жодних звинувачень
АР

Про це повідомив журналістам голова ради директорів Домодєдово Дмитро Каменщик.

Відповідаючи на запитання, чи були висунуті якісь звинувачення, він сказав: "Ні, не висунуто жодних звинувачень, і з тих кількох керівників, які знаходилися під підпискою про невиїзд, цей запобіжний захід  був знятий в останні місяці".

"Було б дивно, якби керівники держави ніяк не відреагували на теракт і не було б порушено кримінальної справи", - додав він.

При цьому Каменщик зазначив, що не знає, на якій стадії розслідування теракту. "СК не зобов’язаний тримати нас в курсі справи", - сказав він.

При цьому Каменщик зазначив, що в цілому задоволений співпрацею з владою. "Якби власті не хотіли, щоб аеропорт розвивався, він би не розвивався", - резюмував він.

Нагадаємо, у липні СК повідомив про те, що в рамках розслідування кримінальної справи про теракт у Домодєдово не може встановити власників об’єкту, на яких за чинним законодавством покладена відповідальність за забезпечення транспортної безпеки аеропорту. "Допитаний як свідок у справі Дмитро Каменщик, що позиціонує себе як голова ради директорів аеропорту Домодєдово, пояснив, що є лише консультантом представництва у Російській Федерації офшорної компанії Ерпорт Менеджмент Компані Лімітед, зареєстрованої на острові Мен. На прохання слідчого назвати реальних власників даної іноземної компанії і аеропорту Домодєдово Каменщик відповідати відмовився", - повідомив СК.

Вибух у Домодєдово прогримів 24 січня 2011 року, коли терорист-смертник, що знаходився у натовпі зустрічаючих, привів в дію начинений металевими деталями вибуховий пристрій. Загинуло 37 осіб, більше 120 були госпіталізовані.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь