Переключиться на мобильную версию

У Росії зазнав невдачі перший запуск нової балістичної ракети

У вівторок, 27 вересня, з космодрому Плесецьк було проведено перший випробувальний пуск прототипу нової російської міжконтинентальної балістичної ракети, який закінчився невдачею.
Ракета впала на космодромі відразу після запуску
Ракета впала на космодромі відразу після запуску
АР

"Після запуску ракети вона впала на території космодрому. Жертв і руйнувань немає", - цитує РИА Новости слова джерела в оборонно-промисловому комплексі РФ.

Старт проводився з мобільної пускової установки, що перебувала на спеціально підготовленому майданчику космодрому Плесецьк.

Офіційний представник Міноборони підтвердив, що "напередодні представники промисловості в рамках дослідно-конструкторських робіт проводили заходи на космодромі Плесецьк".

Як уточнило джерело РИА Новости, серед представників промисловості були фахівці Московського інституту теплотехніки (МІТ), який є головним розробником новітніх твердопаливних балістичних ракет Тополь-М, Ярс і Булава.

Нагадаємо, на початку серпня Державний ракетний центр (ДРЦ) імені Макєєва повідомив, що російські конструктори розробили стратегічну ракету морського базування Лайнер, яка здатна нести від 9 до 12 бойових блоків малої потужності.

Раніше повідомлялося, що в Росії ведеться створення нової важкої рідинної міжконтинентальної балістичної ракети, яка буде здатна проривати будь-які чинні і перспективні системи протиракетної оборони, прийняті на озброєння до 2050-х років.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь