Переключиться на мобильную версию

Парламент Швейцарії підтримав заборону на носіння паранджі

Національна рада парламенту Швейцарії схвалила заборону на носіння в громадських місцях паранджі та іншого одягу, що приховує обличчя.
Швейцарія зробила ще один крок до заборони на носіння паранджі
Швейцарія зробила ще один крок до заборони на носіння паранджі
АР

Заборона була схвалена більшістю голосів: за проголосував 101 депутат нижньої палати, проти - 77. Найближчим часом законопроект має розглянути Рада кантонів.

Заборона на носіння паранджі також буде поширюватися на громадський транспорт. Крім цього, як йдеться в законі, "влада може заборонити чи обмежити доступ у громадські будівлі для таких осіб з метою гарантувати безпеку інших". Документ вимагає від швейцарців звертатися до представників місцевої і федеральної влади при виконанні "з відкритим обличчям".

Автором ідеї заборонити носіння паранджі в Швейцарії є Оскар Фрейсінгер, член вкрай правої Швейцарської народної партії. Він вважає, що "в часи, коли на вулиці стає все більш небезпечно, все більше людей приховують свої обличчя під балаклавами, масками або паранджею". "Через це неможливо ідентифікувати особистість, а це ціла проблема, якщо справа стосується насильства або перевірки особистості", - зазначив Фрейсінгер.

Нагадаємо, в серпні парламент Італії підготував законопроект, що забороняє жінкам носіння паранджі, що закриває обличчя в громадських місцях. Схожий закон у липні набув чинності в Бельгії.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (1)
smertkacapam2011    29.09.2011, 14:52
Оценка:  0
smertkacapam2011
Здохніть каца.пські мразі!
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь