Переключиться на мобильную версию

Операція сирійської армії проти повстанців провалилася, загинули сім солдатів

Сім сирійських солдатів і поліцейських були вбиті і 32 поранені під час операції в центральному місті Растан у п'ятницю, де вони були зустрінуті збройним опором.
Дезертири з сирійської армії сформували повстанські загони
Дезертири з сирійської армії сформували повстанські загони
АР

"Військові підрозділи понесли великі втрати через збройні терористичні групи", - повідомило державне новинне агентство, цитуючи представника військових.

Сирійські армія і сили безпеки залишалися лояльними Асаду протягом шести місяців протестів проти правління президента, в яких, за повідомленнями ООН, було вбито 2700 осіб.

Але багато дезертирів, які втекли через відмову стріляти в демонстрантів, сформували повстанські загони, переважно в районі Растана з населенням 40.000 осіб.

Місцеві жителі повідомили, що щонайменше 1.000 дезертирів і озброєних жителів ведуть боротьбу з лояльними Асаду силами, у розпорядженні яких є танки і вертольоти.

Війська і служби безпеки "продовжують пошуки членів терористичних угруповань для наведення порядку і стабільності в місті Растан", повідомило агентство.

Влада Сирії заявляє, що понад 700 солдатів і поліцейських були вбиті під час протестів, організованих збройними групами за підтримки західних країн.

Учора, 29 вересня, прихильники Асада закидали камінням і помідорами кортеж американського посла Роберта Форда. Раніше офіційний Дамаск звинуватив США в заохоченні актів насильства з боку збройних угруповань проти сирійської армії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь