Переключиться на мобильную версию

Прес-секретар Путіна: Прем'єр не знаходив амфори на дні моря

Прес-секретар російського прем'єр-міністра визнав, що Володимир Путін не знаходив на дні Азовського моря древні амфори, що нібито пролежали там багато тисяч років.
Пєсков: Те, що Путін не знаходив ці амфори, "вичищені до стану стерильності", - було всім очевидно
Пєсков: Те, що Путін не знаходив ці амфори, "вичищені до стану стерильності", - було всім очевидно
АР

У серпні, відвідуючи табір археологів на березі Таманської затоки, Володимир Путін занурився з аквалангом на двометрову глибину і вийшов на берег, тримаючи в руках дві старовинні посудини.

Постановочність цієї події одразу впала в око багатьом блогерам і журналістам, викликавши масу глузувань. Виявити глеки 6-8 століть для Путіна виявилося разюче легко: дві абсолютно цілі амфори, позбавлені будь-яких слідів тривалого перебування під водою, лежали на видному місці на невеликій глибині і були прекрасно освітлені.

За словами Пєскова, те, що Путін не знаходив ці амфори, "вичищені до стану стерильності", - було всім очевидно.

"Природно, вони були знайдені під час експедиції, за кілька днів або тижнів до того. Природно, їх або залишили там або поклали - це абсолютно нормально і зовсім не привід для всієї цієї зловтіхи", - сказав прес-секретар голови уряду в ефірі телеканалу "Дощ".

Пєсков сказав, що цю ідею придумав один з археологів - учасників експедиції. За словами прес-секретаря, їм захотілося, щоб Путін, пірнувши, бачив, "як це виглядає насправді".

Говорячи про різні легендах, що оточують російського прем'єра, Пєсков додав, що Путін в принципі не потребує ні прес-секретарів, ні імідж-мейкерів, ні піар-служб - найчастіше все робить він сам.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь