Переключиться на мобильную версию

Південнокорейські ЗМІ знайшли у Facebook сторінку онука Кім Чен Іра

Південнокорейські ЗМІ виявили в соціальній мережі Facebook акаунт онука північнокорейського лідера Кім Чен Іра, 16-річного Кім Хан Соля.
Син Кім Чен Нама виявився прихильником демократії і західного кіно
Син Кім Чен Нама виявився прихильником демократії і західного кіно
АР

Згідно з повідомленнями, розміщеними на його сторінці у Facebook, Кім Хан Соль віддає перевагу демократичному ладу над комуністичним. На фотографіях онук Кім Чен Іра зображений із фарбованим волоссям та в окулярах у стильній оправі, з сережками у вухах і підвіскою у формі хреста на шиї, зазначає Бі-бі-сі.

У списку переваг Кім Хан Соля говориться, що його улюбленим фільмом є романтична комедія Реальне кохання.

Однак після того, як сторінка у Facebook викликала величезний інтерес з боку південнокорейських ЗМІ, доступ до неї було закрито.

Раніше стало відомо, що Кім Хан Соль у найближчі два роки збирається вчитися в Коледжі об'єднаного світу (UWCiM) в місті Мостар на півдні Боснії і Герцеговини. Наразі він очікує видачі візи в консульстві БіГ у Пекіні, де він, імовірно, проживає разом зі своїм батьком, старшим сином північнокорейського лідера Кім Чен Намом.

За даними західних ЗМІ, Кім Чен Нам потрапив у немилість батька після того, як спробував виїхати до Японії за підробленими документами.

Раніше повідомлялося, що наступник і молодший син лідера КНДР Кім Чен Ун готував замах на свого старшого брата - Кім Чен Нама.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь