Переключиться на мобильную версию

Росія вимагає від США залишити Центральну Азію після завершення афганської кампанії

МЗС РФ у п'ятницю, 7 жовтня, заявило, що США повинні згорнути військову присутність у Центральній Азії після завершення антитерористичної операції у Афганістані.
Москва наполягає на виведенні військ США з Центральної Азії
Москва наполягає на виведенні військ США з Центральної Азії
АР

"Мова повинна йти про те, що коли завершиться антитерористична операція в Афганістані, коли американські збройні сили вийдуть з цієї країни і відпаде необхідність в їхньому постачанні, тоді, і ми на цьому наполягаємо, повинно бути згорнуто американську військову присутність як у самому Афганістані, так і в країнах Центральної Азії", - сказав заступник міністра закордонних справ РФ Олексій Бородавкін, виступаючи у Держдумі.

Напередодні командувач міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані американський генерал Джон Аллен заявив, що військовослужбовці США залишаться в Афганістані й після 2014 року, незважаючи на існуючі домовленості.

Нагадаємо, в серпні минулого року посол США у Бішкеку Татіана Гфеллер заявила, що США не мають наміру відкривати військову базу в Киргизстані і де-небудь у Центральній Азії. Раніше у Сенаті США заявляли, що Захід відстає від Росії у перегонах за доступом до нафтогазових багатств Центральної Азії.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь