Переключиться на мобильную версию

Мін'юст Грузії позбавив громадянства мільярдера, який виступив проти Саакашвілі

Міністерство юстиції Грузії у вівторок, 11 жовтня, повідомило, що бізнесмен Бідзіна Іванішвілі позбувся грузинського громадянства, отримавши громадянство Франції.
Влада Грузії призупинила громадянство Іванішвілі
Влада Грузії призупинила громадянство Іванішвілі
АР

"Згідно органічного закону Про громадянство Грузії, Агентство цивільного реєстру встановило, що Бідзіна Іванішвілі після прийняття громадянства Грузії в 2004 році отримав громадянство Французької Республіки. Виходячи з цих обставин, з урахуванням вимог Конституції Грузії та органічного закону Про громадянство Грузії, грузинське громадянство Бідзіна Іванішвілі було припинено ", - повідомляє Мін'юст.

За даними відомства, громадянин Росії Бідзіна Іванішвілі отримав грузинське громадянство 22 липня 2004. За ініціативою президента Михайла Саакашвілі, в Грузії передбачено подвійне громадянство.

При цьому, не уточнюється коли бізнесмен отримав громадянство Франції і коли він був позбавлений грузинського. У повідомленні сказано лише, що громадянство Грузії було зупинено згідно з 32-ю статтею закону Про громадянство Грузії, згідно з якою отримання громадянства іншої країни позбавляє грузинського громадянства.

Один з найбагатших людей у ​​Грузії, протягом ряду років входить у Золоту сотню Forbes Бідзіна Іванішвілі минулого тижня оголосив про свій намір створити політичну партію і взяти участь у парламентських виборах 2012 року.

55-річний Бідзіна Іванішвілі є одним з найбагатших людей у ​​Грузії. За даними Forbes, він володіє 5,5 млрд. доларів і посідає в загальному списку мільярдерів 185-е місце в світі і 24-е в Росії. Дві третини капіталу Бідзіна Іванішвілі розташовані в іноземних цінних паперах, що котируються, на різних світових фондових біржах, одна третина - у бізнес-секторах Росії.

7 жовтня бізнесмен заявив, що піде в політику, щоб боротися  з "тотальним монополізмом" президента Грузії Михайла Саакашвілі. Для того, щоб переконати суспільство в своїй щирості він заявив, що має намір продати бізнес у Росії і відмовитися від російського і французького громадянства.

За матеріалами: Новости - Грузия

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь