Переключиться на мобильную версию

Кандидата на пост міністра фінансів США звинуватили в несплаті податків

Кандидата на пост міністра фінансів США Тімоті Гайтнера звинуватили в несплаті податків.
Кандидата на пост міністра фінансів звинуватили в несплаті податків
Кандидата на пост міністра фінансів звинуватили в несплаті податків
site.org
Про це повідомляє Associated Press.

Як стало відомо у вівторок, Гайтнер в період із 2001 по 2004 роки недоплатив податки на загальну суму у 34 тисячі доларів. Заборгованість, що виникла, він погасив ще до того, як його назвали кандидатом на посаду голови Мінфіну в адміністрації обраного президента Барака Обами.

Інформація про несплачені податки міститься в документах, які надано комітету Сенату США з фінансів, члени якого повинні затвердити кандидатуру Гайтнера.

Прес-секретар Обами Роберт Гіббс вже заявив, що Гайтнер "просто допустив помилку" і висловив надію, що відомості про несплачені податки не вплинуть на затвердження його кандидатури.

Гайтнер "є правильною фігурою для того, щоб допомогти привести нашу економіку до оздоровлення в ці важкі часи", говориться в розповсюдженій у Вашингтоні заяві Гіббса.

У ньому підкреслено, що Гайтнер "присвятив свою кар'єру служінню нашій країні і служив їй з честю, розумом і відзнакою".

"Ця служба не повинна заплямуватися ненавмисними помилками, почувши про які, він швидко виправив. Він зробив поширену помилку стосовно своїх податків і не знав, що дозвіл на роботу у домробітниці, яка тимчасово працювала у нього, закінчився протягом останніх трьох місяців", - підкреслюється в заяві майбутнього прес-секретаря Білого дому, в якому висловлюється надія на те, що сенат США затвердить кандидатуру Гайтнера, незважаючи на допущені ним помилки.

Раніше стало відомо, що в документах, які надано у сенатський комітет, міститься інформація і про ще одну провину Гайтнера. У 2005 році він протягом трьох місяців продовжував платити зарплату домробітниці-іммігрантці, у якої закінчився дозвіл на роботу в США.

За словами голови комітету з фінансів, сенатора-демократа Макса Баукуса, відкрита інформація не повинна перешкодити затвердженню кандидатури Гайтнера.

Проте, іншої думки можуть дотримуватися члени комітету від Республіканської партії, які поки що утрималися від коментарів.

*****

Гайтнер в даний час є заступником голови комітету з відкритих ринків Федеральної резервної системи (ФРС) США, а також очолює нью-йоркське відділення ФРС.

Нагадаємо, 24 листопада, обраний президент США Барак Обама офіційно представив економічний блок майбутньої адміністрації.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь