Переключиться на мобильную версию

Кандидата на пост міністра фінансів США звинуватили в несплаті податків

Кандидата на пост міністра фінансів США Тімоті Гайтнера звинуватили в несплаті податків.
Кандидата на пост міністра фінансів звинуватили в несплаті податків
Кандидата на пост міністра фінансів звинуватили в несплаті податків
site.org
Про це повідомляє Associated Press.

Як стало відомо у вівторок, Гайтнер в період із 2001 по 2004 роки недоплатив податки на загальну суму у 34 тисячі доларів. Заборгованість, що виникла, він погасив ще до того, як його назвали кандидатом на посаду голови Мінфіну в адміністрації обраного президента Барака Обами.

Інформація про несплачені податки міститься в документах, які надано комітету Сенату США з фінансів, члени якого повинні затвердити кандидатуру Гайтнера.

Прес-секретар Обами Роберт Гіббс вже заявив, що Гайтнер "просто допустив помилку" і висловив надію, що відомості про несплачені податки не вплинуть на затвердження його кандидатури.

Гайтнер "є правильною фігурою для того, щоб допомогти привести нашу економіку до оздоровлення в ці важкі часи", говориться в розповсюдженій у Вашингтоні заяві Гіббса.

У ньому підкреслено, що Гайтнер "присвятив свою кар'єру служінню нашій країні і служив їй з честю, розумом і відзнакою".

"Ця служба не повинна заплямуватися ненавмисними помилками, почувши про які, він швидко виправив. Він зробив поширену помилку стосовно своїх податків і не знав, що дозвіл на роботу у домробітниці, яка тимчасово працювала у нього, закінчився протягом останніх трьох місяців", - підкреслюється в заяві майбутнього прес-секретаря Білого дому, в якому висловлюється надія на те, що сенат США затвердить кандидатуру Гайтнера, незважаючи на допущені ним помилки.

Раніше стало відомо, що в документах, які надано у сенатський комітет, міститься інформація і про ще одну провину Гайтнера. У 2005 році він протягом трьох місяців продовжував платити зарплату домробітниці-іммігрантці, у якої закінчився дозвіл на роботу в США.

За словами голови комітету з фінансів, сенатора-демократа Макса Баукуса, відкрита інформація не повинна перешкодити затвердженню кандидатури Гайтнера.

Проте, іншої думки можуть дотримуватися члени комітету від Республіканської партії, які поки що утрималися від коментарів.

*****

Гайтнер в даний час є заступником голови комітету з відкритих ринків Федеральної резервної системи (ФРС) США, а також очолює нью-йоркське відділення ФРС.

Нагадаємо, 24 листопада, обраний президент США Барак Обама офіційно представив економічний блок майбутньої адміністрації.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь