Переключиться на мобильную версию

Гілларі Клінтон: Обама готовий конструктивно співпрацювати з Росією

Майбутній Держсекретар США Гілларі Клінтон вважає, що адміністрація наступного президента США Барака Обами готова конструктивно співпрацювати з Росією.

Колишня перша леді США, виступаючи у сенатському комітеті із закордонних справ, заявила, що Вашингтон готовий до взаємодії з Москвою у сфері стратегічної безпеки. Вона утрималась від критичних висловлювань на адресу Росії навіть у тих випадках, коли її намагалися спровокувати на це питання.

Клінтон заявила, що особу, яка відповідає за переговори з Росією стосовно ядерних озброєнь, може бути призначено дуже скоро, щоб ці переговори почалися "майже негайно". Нагадавши про успішні переговори із ядерного роззброєння спочатку з СРСР, а потім з Росією, Гілларі Клінтон висловила надію на те, що "США знову стануть лідером у скороченні кількості боєголовок і загрози ядерної війни".

"Ми дуже серйозно налаштовані на переговори і готові піти на зниження (числа боєголовок), якщо на це погодяться також росіяни, і якщо ми вважатимемо, що наявний у нас потенціал стримування буде адекватним", - заявила майбутній Держсекретар.

Клінтон також прокоментувала ситуацію на Близькому Сході. Вона заявила, що Америка ніколи не відмовиться від ідеї миру в регіоні, запропонувавши "розумну" суміш із військових і дипломатичних зусиль США.

Якщо ж війна Ізраїлю з ХАМАСом у секторі Газа триватиме, сенатор виключила переговори з бойовиками. Вона також запропонувала жорстко вимагати відмови влади Північної Кореї від ядерної програми.

Нагадаємо, Обама оголосив про призначення Гілларі Клінтон держсекретарем США у своїй адміністрації 1 грудня 2008 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь