Переключиться на мобильную версию

В день інавгурації Обами у Вашингтоні пройде акція з вимогою заарештувати Буша

В день інавгурації Барака Обами 20 січня у Вашингтоні біля будівлі штаб-квартири ФБР пройде акція з вимогою заарештувати Джорджа Буша за найважчі злочини, що стосуються війни і миру.
В день інавгурації Обами у Вашингтоні пройде акція з вимогою заарештувати Буша
В день інавгурації Обами у Вашингтоні пройде акція з вимогою заарештувати Буша
net.compulenta.ru

Про це сказано в заяві оргкомітету акції. 

Крім того, оргкомітет заявляє, що в головному управлінні поліції Вашингтона і паркової поліції США ним отримано офіційний дозвіл на проведення такої акції з кількістю учасників три тисячі осіб. 

Акція запланована перед південним фасадом штаб-квартири ФБР на Пенсильванія-авеню, повз який в день інавгурації Буш і Обама проїдуть спочатку разом вранці по дорозі з Білого дому в Капітолій, а потім Обама прослідує ще раз, але вже сам під час традиційного інавгураційній параду від Капітолію до Білого дому. 

Організатори акції попросили всіх її учасників надягти светри з написом АРЕШТ Буша і тримати в руках транспаранти з цим же написам. 

Як сказано в заяві оргкомітету акції, "ми вимагаємо заарештувати Джорджа Буша за провокування війни проти суверенної держави, яка не становила ніякої загрози, за безпричинні удари по цивільному населенню, застосування тортур і порушення Хартії ООН". 

Нагадаємо, що 12 січня у Вашингтоні пройшла репетиція урочистостей з нагоди вступу Барака Обами на посаду глави адміністрації США. 

За тиждень до наміченого на 20 січня приведення до присяги обраного президента США Барака Обами його попередник Джордж Буш "оголосив у Вашингтоні режим надзвичайного стану і запросив федеральну підтримку на додаток до зусиль міської влади у проведенні інавгурації".


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь