Переключиться на мобильную версию

За ніч ізраїльська авіація атакувала 70 цілей у секторі Газа

У ніч на четвер, 15 січня, ізраїльські ВПС атакували близько 70 цілей на території сектора Газа.

Як повідомляє Associated Press, підтримку наземним військам надавали також військово-морські сили. У ході нічних боїв, в яких брали участь до 35 палестинських бойовиків, отримали поранення і госпіталізовано 11 військовослужбовців ЦАХАЛ. Палестинська сторона повідомила про десять убитих.

Уранці, 15 січня, продовжилися ракетні обстріли території Ізраїлю з боку сектора Газа. Всього було випущено 12 ракет типу Касса, за попередніми даними, жертв і руйнувань немає.

Значні сили піхоти та бронетехніки діють у південно-західному районі міста Гази Тель аль-Хауа, де розташовано безліч житлових і адміністративних будівель.

Над кварталами піднімається дим від пожеж, із минулого вечора не стихають перестрілки й вибухи, тисячі городян, за свідченням очевидців, залишають свої будинки. Столичні жителі говорять, що минула ніч стала найважчою для них із початку ізраїльської операції.

З ночі жертвами бойових дій стали як мінімум 13 палестинців, п'ять з яких убито при обстрілі будинку на півночі сектора, повідомив представник Міністерства охорони здоров'я. Ще 15 тіл знайдено при розборі руїн, які залишилися від попередніх бомбувань. У цілому за 20 днів бойових дій загинуло, за підрахунками медиків, понад 1040 палестинців, поранено понад 4,8 тисячі.

Бойові дії ведуться паралельно зі спробами знайти політичне вирішення конфлікту. Учора повідомлялося, що ХАМАС позитивно сприймає єгипетські пропозиції щодо перемир'я в секторі Газа, і найближчим часом представники палестинської сторони публічно висловлять свою згоду й підтримку ідеї перемир'я.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь