Переключиться на мобильную версию

У Пакистані заарештували 124 осіб за підозрою у причетності до атаки на Мумбаї

Пакистанська влада заарештувала 124 особи за підозрою у причетності до ісламістського угруповання Лашкар-е-Тайба, що відповідає за напади терористів на Мумбаї в листопаді минулого року.

Як передає ІТАР-ТАРС, в МВС Пакистану заявили, що арешт цих осіб став відповіддю Ісламабада на твердження про те, що Пакистан став нібито притулком для терористичних угруповань, що зробили атаку на фінансову столицю Індії.

Офіційний Ісламабад обіцяє будь-якою ціною знайти і притягнути до кримінальної відповідальності замовників і організаторів нападу, але тільки за умови, що Індія надасть всі обіцяні матеріали розслідування. Водночас, не уточнюється, чи є підозрювані громадянами Пакистану.

Нагадаємо, 5 січня Індія передала Пакистану докази причетності пакистанців до нападу терористів на Мумбаї. За даними індійського слідства, атаку спланувало терористичне угруповання Лашкар-е-Тайба, що базується в Пакистані, активісти якого підготували терористів і постійно підтримували з ними зв'язок під час нападу.

Терористичну атаку на індійське місто Мумбаї було скоєно 26 листопада 2008 року. Десять озброєних автоматами і гранатами молодих людей влаштували криваву бійню біля кінотеатрів і дорогих готелів, в лікарнях і ресторанах, на центральному залізничному вокзалі.
Протягом трьох днів група терористів тримала в страху друге за величиною місто в Індії, убивши 188 осіб, у тому числі 23 іноземців, і поранивши близько 300 осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь