Переключиться на мобильную версию

Трирічного Адольфа Гітлера з Нью-Джерсі та його сестер забрали у батьків

У США трирічного Адольфа Гітлера Кембелла і його молодших сестер забрали з рідного дому в притулок. Сьогодні відбудеться суд з питання опіки над дітьми, повідомляє АР.
Поліція забрала Адольфа Гітлера від батьків
Поліція забрала Адольфа Гітлера від батьків
АР

Сім'я Кемпбелл проживає в місті Холланд-Тауншіп в штаті Нью-Джерсі. Крім Адольфа Гітлера, в сім'ї ростуть дівчатка Гонсцлін Гінлер і Джойслін Аріан Нейшн (Aryan Nation - арійська Нація).

У грудні 2008 року 35-річний Хіт Кембелл і його 25-річна дружина Дебора активно виступили проти місцевої кондитерської, в якій відмовилися написати на іменинному торті для їх сина "З днем народження, Адольф Гітлер".

Про цей випадок написали місцеві газети, потім історія набула розголосу у світових ЗМІ.

Місцеві правоохоронні органи і громадськість хвилює те, що батьки дітей надмірно захоплюються нацистською символікою та ідеями. Газети, зокрема, розповсюдили знімки сімейного автомобіля, на якому намальована свастика. Раніше Хіт Кембелл давав інтерв'ю місцевому телеканалу на тлі прапору Третього рейху.

Між тим, представниця органів опіки штату запевнила, що дітей не забирають у батьків просто тому, що у них незвичайні імена. Прес-секретар відмовилася давати докладні коментарі.

Засідання з питання про опіку над дітьми Кемпбелл відбудеться сьогодні, 15 січня. У суді також не стали давати ніяких прогнозів щодо того, чи позбавлять батьків батьківських прав.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь