Переключиться на мобильную версию

Російські Наші приготували чергову партію дров для Ющенка

Активісти молодіжного руху Наші принесуть кілька кубометрів дров до посольства України в Москві в п'ятницю, 16 січня, щоб запропонувати українському Президентові Вікторові Ющенко опалювати ними будинок своєї адміністрації замість російського газу.


Про це повідомляє прес-служба Наших.

Як йдеться в повідомленні прес-служби, приблизно 30 комісарів і активістів руху Наші зберуться 16 січня в будівлі українського посольства, щоб запитати в братнього українського народу, чи заслуговує він президента, проамериканська політика якого довела економіку України до критичного стану. Разом із собою Наші принесуть кілька кубометрів дров, щоб запропонувати Ющенку припинити опалювати будинок адміністрації президента України краденим російським газом і перейти на сировину, отриману чесним шляхом.

Також молоді люди переконані, що Президент України повинен "перестати використовувати сировину, отриману незаконними методами на шкоду сотням тисяч громадян Росії і Європи", і "почати опалювати свій будинок, а також будівлю адміністрації президента дровами", які відкрито і, "що немаловажно, зовсім безоплатно" активіси складуть у стіс поруч із будівлею українського посольства.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь