Переключиться на мобильную версию

Лавров: Росія не втручатиметься у справи країн, де проживають росіяни

Росія не втручатиметься у справи країн, де проживають співвітчизники, заявив у п'ятницю, 16 січня, глава МЗС РФ Сергій Лавров.
Лавров: У Росії сьогодні зрозуміла зовнішня політика
Лавров: У Росії сьогодні зрозуміла зовнішня політика
ruvr.ru

"Можу вас запевнити, що жодних дій і рішень, які певним чином означали б втручання у справи держав, де проживають наші співвітчизники, не буде", - сказав глава російського МЗС на прес-конференції в Москві, присвяченій підсумкам 2008 року.

"Але ми хочемо відгукнутися на щире бажання російськомовних, які живуть за межами Росії, асоціюватися зі своєю історичною батьківщиною. І, я думаю, ми знайдемо рішення, яке цьому сприятиме", - заявив Лавров.

Також російський дипломат вважає, що більшість країн на Заході не хочуть конфронтації з Росією: "За нашою оцінкою, якщо брати західні країни, а саме в їхньому середовищі культивується деякими учасниками західних альянсів політика стримування, то більшість із них конфронтації не хоче".

"І думаю, що більшість з них чудово розуміє, що у Росії сьогодні зрозуміла зовнішня політика, яку засновано на зрозумілих інтересах, на інтересах легітимних, які ми прагнемо проводити без конфронтації та на основі міжнародного права, включаючи й правила ринкової економіки", - сказав Лавров .

Нагадаємо, 24 грудня президент РФ Дмитро Медведєв у підсумковому річному інтерв'ю заявляв, що Росія відстоюватиме і захищатиме інтереси своїх громадян "у будь-якому місці, де б вони не знаходилися".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь