Переключиться на мобильную версию

ТБ: Російський гелікоптер висадив десант поблизу грузинського села

Неподалік села Кнолеві, що розташоване у зоні грузино-осетинського конфлікту, російський гелікоптер висадив десант у складі орієнтовно 15 осіб.

Про це повідомляє телекомпанія Руставі-2, за даними якої, факт висадки десанту зафіксувала камера знімальної групи. Його підтверджує і місцеве населення.

Агентство Новини-Грузія із посиланням на МВС Грузії також повідомляє, що незадовго до висадки десанту близько 10:00 ранку біля будівлі відділу міліції у селі Кнолеві Карельского району пострілом із снайперської гвинтівки із глушником був убитий 27-річний співробітник міліції Мамука Кахніашвілі.

У Цхінвалі заявили про непричетність до інциденту. "Найближчі до населеного пункту Кнолеві прикордонні осетинські пости розташовані за 4-5 кілометрів від цього села і навіть снайперського пострілу на таку відстань зробити фізично неможливо. Такої стрілецької зброї просто не існує", - повідомляє прес-служба Міноборони Південної Осетії.

Військовий комендант Південної Осетії полковник Анатолій Тарасов повідомив, що у зв'язку з інцидентом командування російської військової бази проводить ряд заходів з метою стабілізації ситуації.

"У прикордонний із Грузією район республіки направлено підрозділ російських військовослужбовців з метою недопущення загострення ситуації", - сказав Тарасов, слова якого наводить комітет з інформації та друку Південної Осетії.

Як сьогодні повідомляли, глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія стривожена нарощуванням Грузією присутності силових структур поблизу кордонів із Південною Осетією та Абхазією.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь