Переключиться на мобильную версию

Глава МВС Уругваю виклала в Facebook своє фото в душі

Міністр внутрішніх справ Уругваю Дейзі Турне опублікувала в соціальній мережі Facebook фотографію, на якій вона ополіскується під душем.
"Немає нічого природнішого, ніж жінка в душі", доводить власним прикладом глава МВС Уругваю
"Немає нічого природнішого, ніж жінка в душі", доводить власним прикладом глава МВС Уругваю
presidencia.gub.uy

На знімку, який міністр назвала немає нічого природнішого, ніж жінка в душі, зображена сама Дейзі Турне, яка змиває з себе пісок після пляжу. На фото видно лише обличчя і руки жінки під струменем води.

Невдовзі після публікації знімка з'явилися негативні відгуки низки уругвайських політиків. Так, колишній віце-президент країни заявив, що Дейзі Турне не варто публікувати такий знімок. Він упевнений, що міністри повинні бути більш суворими і скромними.


Деякі назвали міністра внутрішніх справ ексгібіціоніст кою

Один із законодавців Уругваю визнав фотографію Дейзі Турне легковажною. Деякі назвали міністра внутрішніх справ ексгібіціоністкою.

Однак серед політиків Уругваю знайшлися і прихильники Дейзі Турне. Наприклад, законодавець Віктор Семпроні повідомив, що теж думає розмістити в інтернеті свою фотографію в душі. Але тільки в повний зріст.

Зазаначимо, що оголену фігуру прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко можна споглядати у вигляді мармурової статуї, яку витесав скульптор Микола Шматько. Лідер Партії вільних демократів Михайло Бродський заявляв, що готовий купити скульптуру за півмільйона євро, щоб подарувати її Нестору Шуфричу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь