Переключиться на мобильную версию

Естонія скасувала спрощений порядок перетину кордону з Росією

Естонія скасовує з 19 січня 2009 року спрощений порядок перетину естонської-російського кордону для мешканців прикордонних регіонів.
МВС Естонії підкреслює, що майбутнє нововведення є не ініціативою Естонії
МВС Естонії підкреслює, що майбутнє нововведення є не ініціативою Естонії
reports.travel.ru

Сьогодні, у відповідності з правилами Євросоюзу та вимогами Шенгенського візового простору, припиняє діяти естонської-російський договір про пільговий візовий режим для мешканців прикордонних регіонів двох країн.

З цього дня скасовується видача безкоштовних і пільгових багаторазових віз, а бажаючі відвідати Росію повинні клопотати про одноразові візи й оплачувати їх вартість, а також страховку.

Починаючи з 2002 року, відповідно до домовленостей між урядами Естонії та Росії, консульські установи двох країн видавали безкоштовні річні візи на підставі списків, які складалися місцевим самоврядуванням прикордонних районів.

У списки включалися особи, які мають по інший бік кордону близьких родичів, могили рідних, нерухомість або інші вагомі причини для відвідування Росії. Щорічно списки уточнювалися і оновлювалися.

МВС Естонії підкреслює, що майбутнє нововведення є не ініціативою Естонії, а правилами Євросоюзу та вимогами Шенгенського візового простору.

Щоб полегшити ситуацію мешканців прикордонних регіонів, відділ регіонального розвитку МВС розробив спеціальну систему компенсацій вартості віз. Передбачається один раз на рік компенсувати вартість візи в 35 євро тим людям, які раніше отримували візи безкоштовно.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь