Переключиться на мобильную версию

Для захисту Обами під час інавгурації спецслужби закупили 5 тонн броньованого скла

На платформі біля західних сходів Капітолію, де проходитиме церемонія інавгурації Барака Обами, спецслужби США встановили бронескло, здатне захистити нового президента від небезпечних хімічних речовин і вогню.
Інавгурації Обами присвоєно вищий статус "події національної безпеки США"
Інавгурації Обами присвоєно вищий статус "події національної безпеки США"
Триває підготовка до церемонії

Як повідомляє газета The Washington Post, для інавгурації спеціально було закуплено 5 тонн чотиришарового куленепробивного скла. Стіну зі скла також встановили на трибуні перед Білим домом, де Обама спостерігатиме за проходженням інавгураційного параду.

Інавгурації Обами присвоєно вищий статус "події національної безпеки США", а за координацію усіх кроків із забезпечення безпеки відповідає Секретна служба.

Офіційно жодних подробиць про заходи безпеки не наводиться, але, за даними ЗМІ, у забезпеченні охорони Обами та заходах беруть участь представники 58 силових структур США. На дахах вздовж усієї Пенсильванії-авеню, якою пройде парад, розмістяться снайпери - близько 100 бійців.

За безпекою в місті спостерігатимуть 5 тисяч 265 відеокамер зовнішнього спостереження, які встановлено в місті, а також автоматичні датчики для виявлення в повітрі хімічних, бактеріологічних і радіоактивних речовин.

За офіційними даними, охоронятимуть і патрулюватимуть Вашингтон під час інавгурації 23 тисячі офіцерів поліції і військовослужбовців національної гвардії, а також кораблі берегової охорони і винищувачі ВВС. Усього ж у забезпеченні безпеки на інавгурації Обами задіяно 42,5 тис. осіб.

Раніше повідомлялося, що задля безпеки на Молл і Пенсільванії-авеню заборонено приносити навіть складні стільці, рюкзаки і термоси. Не допускатимуть навіть дитячі коляски. До інавгурації було створено новий президентський лімузин - спеціальну модель Каділлака, яку оснащено сучасними засобами захисту.

Нагадаємо, церемонія вступу Обами на посаду розпочнеться сьогодні, 20 січня, близько полудня за вашингтонським часом, щоб рівно до 12:00 (19:00 за київським часом) Обама вимовив слова президентської присяги і став новим главою держави.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь